środa, 24 maj 2017 13:55

Odlotowa winda do nieba - czyli opowieść o rewelacyjnym wynalazku świętej Tereski od Dzieciątka Jezus

NowoWydane - Instytut Wydawniczy PAX - Odlotowa winda do nieba - czyli opowieść o rewelacyjnym wynalazku świętej Tereski od Dzieciątka Jezus - Ewa Skarżyńska NowoWydane - Instytut Wydawniczy PAX - Odlotowa winda do nieba - czyli opowieść o rewelacyjnym wynalazku świętej Tereski od Dzieciątka Jezus - Ewa Skarżyńska Instytut Wydawniczy PAX - Odlotowa winda do nieba - czyli opowieść o rewelacyjnym wynalazku świętej Tereski od Dzieciątka Jezus - Ewa Skarżyńska

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-211-2007-2
Oprawa: twarda
Format: 170x245 mm
Objętość:
176 s.
Rok wydania: 2017

Opis

O, jaka piękna jest nasza religia! Zamiast zacieśniać serca, jak sądzi świat, wznosi je i uzdalnia do kochania, kochania miłością omal nieskończoną, sięgającą poza to śmiertelne życie!
Zawsze, cokolwiek Bóg mi zsyłał, podobało mi się tak bardzo, że gdybym miała wybierać, wybrałabym właśnie to, nawet jeśli otrzymane rzeczy wydawałyby mi się mniej dobre i mniej ładne niż te, które otrzymali inni.
Jak słodko pomagać Jezusowi naszymi drobnymi ofiarami, pomagać Mu w zbawianiu dusz, które odkupił za cenę swojej Krwi i które oczekują na naszą pomoc. Pracujmy razem dla zbawienia dusz!
Prosi was o to Mała Teresa

Przejmująca opowieść o życiu świętej Tereski od Dzieciątka Jezus ukazująca w ciepły, prosty i niepozbawiony humoru sposób drogę do świętości małej dziewczynki z Normandii, która od najmłodszych lat obdarzona była wielką wrażliwością religijną i marzyła o powołaniu zakonnym. Książkę tę można z powodzeniem polecić zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Najlepsze efekty przyniosłaby wspólna lektura w gronie rodzinnym.

 

Instytut Wydawniczy PAX

ul. Wspólna 25 , 00-519 Warszawa
tel.: 586-51-00, fax: 586-51-87

 

Dział  Handlowy
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21, 00-390 Warszawa
tel.: (22) 625-23-01

www.iwpax.pl

Publikacje powiązane

Więcej w tej kategorii: « Jak być dobrą matką według Biblii