wtorek, 06 wrzesień 2016 14:07

Autodestrukcja

NowoWydane - Wydawnictwo Czarna Kawa - Autodestrukcja - Monika Zajas NowoWydane - Wydawnictwo Czarna Kawa - Autodestrukcja - Monika Zajas Wydawnictwo Czarna Kawa - Autodestrukcja - Monika Zajas

Opis

Alan, niedoszły reżyser filmowy, marzy o wolności, wrażliwa artystka Anja nie może pokonać strachu przed publicznym występem, a Patryk chce wreszcie być bogaty. Mimo starań ich życie coraz bardziej zaczyna przypominać tworzony przez Anję obraz, który pokrywa czarna maź. Pogoń za oddalającymi się marzeniami i nieustanne zderzenia z rozczarowującą rzeczywistością stopniowo powodują poczucie coraz większej utraty kontroli nad życiem. Alan nie wytrzymuje napięcia i zabija żonę… Niepokojąca książka o emocjach, naiwności i marzeniach.

 

„Na okładce z powodzeniem można by napisać: wchodzisz na własną odpowiedzialność. Tak, do świata bohaterów wkraczasz z własnej woli, ale wydostać się już nie będzie tak łatwo. Monika Zajas, niczym Hitchcock, na początku funduje nam trzęsienie ziemi, a potem… okazuje się, że to dopiero przygrywka. Wraz z bohaterami postępujemy w psychicznej degrengoladzie i chociaż wiemy, że to wszystko prowadzi do bezwzględnego upadku, to i tak nie jesteśmy w stanie w porę się zatrzymać. Tak samo jak Anja, Patryk i Alan. Jeśli chcesz dotknąć z nimi dna, pamiętaj: wchodzisz na swoją odpowiedzialność. Bo potem już tylko… Autodestrukcja.”

Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka

 

O czym jest ta książka?


Optymista rzekłby, że o spełnianiu najskrytszych marzeń.

Pesymista – że o obsesjach, które mogą spowodować targnięcie się na swoje życie.

Realista – że należy wytrwale dążyć do celu, bo jeśli gdzieś po drodze utracimy wiarę we własne możliwości, możemy za to słono zapłacić.

A Ty kim jesteś?

 


ISBN: 978-83-944449-0-7
Format: 190 x 133 mm
Objętość: 256 s
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Rok wydania: 2016

 

Niewinne kłamstwa (Akademia Canterwood 6), Jessica Burkhart, thriller, sensacja, kryminał, zapowiedzi, powieść, literatura kobieca, literatura obyczajowa, literatura inspiruje, bestsellery, romans, księgarnia internetowa, Wydawnictwo Dobra Literatura, Wydawnictwo Dolnośląskie, nowe książki, tania książka, nowości wydawnicze, nowo wydane, nowowydane.pl

Wydawnictwo Czarna Kawa

ul. Południowa 37

32-607 Polanka Wielka
tel. 501 215 360

www.wydawnictwoczarnakawa.pl

Ostatnie od Wydawnictwo Czarna Kawa

Więcej w tej kategorii: « Święty miecz Oddech śmierci »